tisdag, oktober 3, 2023
HomeSkönhetEvent med Real Techniques

Event med Real Techniques

Event med Real Techniques

Inspoguides skönhetsredaktör Jenny var på ett inspirerande event tillsammans med Real Techniques på The Lobby i Stockholm. (Regeringsgatan). Det bjöds på bubbel och bakverk samtidigt som makeup artisten Mia Högfeldt visade sina tips på hur man får till en snygg sminkning och vilka borstar man ska använda. Det var glada youtube-stjärnan Sara Songbird som hon sminkade på scen.

Real Techniques by Sam och Nic

Under kvällen så var det varumärket Real Techniques som var i fokus och de har många olika produkter som passar för alla, både amatörer och de som är professionella makeup artister. De har blivit otroligt populära då de både håller god kvalité men också relativt låga priser.

Vi tackar Aspire Brands med Real Techniques och Wonderland event för en trevlig kväll med massa inspiration. Passa på att köpa prisvärda sminkborstar till någon du gillar i jul!

Bra julklapp, kit med sminkborstar från Real Techniques.

Sara Songbird blir sminkad på scen

Olika sminkborstar från Real Techniques

Makeup sponge från Real Techniques

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular