Budget tips & sjuka KAP som passar alla plånbokar!
Hej fina ni!
Måste börja med att säga att det är ju helt fantastiskt kul med blogg & jag är så glad att ni redan är så många som vill läsa den!!!
Jag får otroligt mycket frågor varje dag om vart man kan köpa trendig inredning till rätt pris så jag tänkte visa er några budget tips här nedan som är riktiga KAP!!!
Älskar att de flesta butiker har hajjat grejen och hoppat på trenden och även skapat en möjlighet för allas plånbok! Fantastiskt eller hur?
Ni hittar några riktiga KAP här nedan!

Ruda sammets kuddar i höstliga färger hittar ni här under 50 kronor.

Sammets gardin hittar ni här under 100kr.

Dessa sjukt snygga puffar kommer att komma in till Dollarstore och kommer att finnas i BUTIK den 14/9 kl 10.00. Priset är ENDAST 350kr/st.

Super snygga kuddfodral i olika färger hittar ni här under 20kr.

Trendig rund spegel hittar ni här under 400kr!!!!

Super snygg matta som ser ut som viskos hittar ni här i storleken 200*290 för under 1500kr!!!!
Den finns även i 230*160 här runt 1000kr!!!
Hoppas att ni hittade något som ni ville ha! Vi sitter i bilen och ska åka och fiska kräftor hos min farmor nu. Lite läskigt eller hur?? Jag kan erkänna att jag är lite rädd för dem, haha! Någon mer som är rädd? Men jag älskar att bara få komma bort och spendera tid på deras fantastiska gård som jag gjort sen jag var barn. Det betyder mycket för mig!
Hoppas att ni får en bra helg!
Kram
0 kommentarer
artibus
Åh så mycket fint!! <3
Interiorbylinda
Tack så hemskt mycket!! Så kul att du gillar det! Trevlig helg <3
Homebyskyman
Grymt bra tips vännen!!???
Interiorbylinda
Ja dem kan jag verkligen rekomendera? Super fina och super bra pris!
Interiorbylinda
Tack snälla du!! Så kul att du gillar det <3
seagullcrying
är egentligen inget super fan av kudden, men herremin skapare vad ja vill ha båda haha
Interiorbylinda
Ja visst är den snygg ??
Emmaengstrom
Inredning är ju så himla roligt! Tack för tipsen <3
Kristin
kommer dessa saker till alla Dollar store butiken ?? älskar din blogg
Interiorbylinda
Åh tack vad glad jag blir!❤️? Ja enligt dollarstore så ska dem komma till alla butiker! Så håll utkik! ?